Milan Štefánek – Terapeut & Masér

Zvolenská 31, Martin

Často kladené otázky

Termín si môžete rezervovať na našej webovej stránke prostredníctvom rezervačného formulára. Po zaslaní rezervačného formulára vás budeme kontaktovať v čo najkratšom možnom čase a spoločne si dohodneme termín, ktorý vám bude vyhovovať. Rezerváciu nie je možné vykonať čisto telefonicky, pretože pred príchodom na Terapiu je potrebné potvrdiť informovaný súhlas.

Vážení zákazníci, chápem, že niekedy sa na dohodnutý termín nedá dostaviť, ale berte prosím do úvahy, že ak sa na termín nedostavíte, alebo dostatočne včas nedáte vedieť, blokujete ho pre niekoho iného, kto ho potrebuje!

Objednávku môžete bezplatne zrušiť najneskôr 1 deň (24 hodín) pred termínom. Zrušenie alebo zmena objednávky najneskôr 24 hodín pred termínom je 0€. Zrušenie objednávky menej ako 24 hodín pred termínom je účtovaný storno poplatok vo výške objednanej procedury, pri storno poplatku dalšie objednanie musí byť uhradené vopred na účet aj so storno poplatkom.

Je to  individuálne. Máme klientov, ktorí chodia každý mesiac, pretože majú prácu vyžadujúcu si pravidelnú starostlivosť. Niektorým stačí prísť raz, iní musia prísť aj 3-krát za týždeň. Prípady riešime individuálne podľa toho, aký je rozsah problému.

Ak trpíte niektorou z celkových kontraindikácií, nemá zmysel sa na terapiu objednávať. V prípade čiastočnej kontraindikácie vždy informujte terapeuta pred začiatkom terapie!

Hoci je bežný účinok terapie na organizmus pozitívny, existujú určité ochorenia či stavy, pri ktorých nie je možné terapiu vykonať, alebo je nutné obmedziť terapiu len na niektoré časti tela. Dôvodom je skutočnosť, že oslabený či chorý organizmus by nemusel terapiu znášať dobre a mohlo by tak dôjsť k vzniku určitých zdravotných komplikácií alebo zhoršenie existujúceho ochorenia.

Celkové kontraindikácie – kedy vôbec nechodiť na terapiu

horúčkovité stavy
zápalové či infekčné ochorenie celého organizmu (chrípka, angína a pod.)
Prvý trimester tehotenstva; ostatné štádia sú kontraindikáciou iba v  prípade rizikového tehotenstva
Nádorové ochorenia v čase akútneho priebehu choroby a ďalej ešte 24 mesiacov po doliečenie
Infekčné kožné ochorenia celého tela
Akútna pooperačné a poúrazové stavy
Bezprostredne po jedle – u celkovej masáže, masáže brucha a chrbta je nutné počkať po jedle najmenej jednu hodinu, u ostatných masážou aspoň 30 minút
Po fyzickej záťaži, ktorú klient vníma ako nadmernú – napr. Po veľkom a pre klienta neobvyklom športovom výkone; v týchto prípadoch je lepšie počkať s terapiou do druhého dňa

Oblečenie, ktoré by ste si mali na terapiu priniesť by malo byť voľné a pohodlné, tak aby Vám nebránilo v pohybe. Dámy prosíme, aby nechodili v športovej podprsenke, ale klasickej.

Áno, pre zakúpenie darčekovej poukážky, nás prosím kontaktujte prostredníctvom objednávkového formulára alebo telefonicky na čísle + 421908542920.